Jdi na obsah Jdi na menu

Ulovte si duhovky! A také další nové příze pro vás.

2. 4. 2024

 

Krásný den všem!

Srdečně vás zdravím u sledování další reportáže. Doufám, že jste měli krásné a veselé Velikonoce, užili jste si malování vajíček a koledníky. Doufám, že nás čekají krásné jarní dny a už bude počasí i na háčkování venku.

V reportáži mám pro vás opět nové příze, na které jsem natrefila a především - jak jsem vám slíbila v minulé reportáži - se budu věnovat duhovkám. Duhovky jsou moje oblíbené příze na letní modely. 

Samozřejmě jsem také navštívila prodejnu Vlnika a to několikrát, abych dokončila rozpracované projekty, vybírala jsem nyní klubíčka na jaro a léto. objevila jsem na novinky a nové barvy. Pojďme si společně užít povídáním a reportáž!

 

E-BOOK HÁČKOVÁNÍ S LÁSKOU A NEBESKOU 

Jsem moc ráda, že se vám líbí můj e-book a děkuji za vaše vzkazy, děkovná slova a milé komentáře.

E-book si již stáhlo přes 500 lidí a je stále k dispozici ZDARMA. Do příští reportáže připravím souhrn vašich vzkazů a také přání na další návody.

Kdo ještě nemá stažený e-book? HÁČKOVÁNÍ S LÁSKOU A NEBESKOU jedná se o soubor více než 60 projektů s návody a videonávody za celý rok 2023!

Můžete si stáhnout e-book jako pdf s tříděným obsah a odkazy, aby se vám lépe hledal návod, který potřebujete. Tento soubor je ZDARMA a můžete jej sdílet se svými kamarádkami a přáteli. Vzhledem k velikosti je nutné si HÁČKOVÁNÍ S LÁSKOU A NEBESKOU stáhnout z odkazu (nelze zaslat jako přílohu do mailu). Klikněte na odkaz nebo na obrázek e-booku a napište si o HÁČKOVÁNÍ S LÁSKOU A NEBESKOU 

https://forms.gle/DKsJzjVD4NZn3JSj9 

hackovani-s-laskou-a-nebeskou-2023.jpeg

 

POKRAČUJE HRA O KLUBÍČKA A MÁ SVOJI FACEBOOK SKUPINKU

Oblíbená HRA O KLUBÍČKA! pokračuje a mám radost, že fungují bezvadně i nová pravidla! O klubíčka zdarma na vyzkoušení si můžete psát vždy celý měsíc pod reportáž a ve skupince můžete sledovat, kdo co z vyhraného klubíčka vytvořil. A nejsou to jen výrobky z vyhraných klubíček, ale vítáme všechny vaše nápady, výrobky, projekty i návody. 

Skupinka je otevřená pro všechny, kteří se chtějí podělit o svoje výrobky.

Háčkování, pletení a tvoření z JEDNOHO KLUBÍČKA. Tipy, inspirace a návody.

https://www.facebook.com/groups/1048496239530572 

crochet-drawstring-petals-bag.png

Ve skupince panuje fajn a příjemná atmosféra a děkuji za inspirativní věci, které zde sdílíte, budeme se vzájemně dál podporovat a povzbuzovat, moc se na to těším. 

 

PRAVIDLA HRY O KLUBÍČKO:

  • Neváhejte, mrkněte na reportáž a napište do komentáře pod video, jaké máte zkušenosti s prezentovanými přízemi nebo kterou přízi byste rádi vyzkoušeli a co byste uháčkovali nebo jaké barvy byste zvolili a na jaký model máte v plánu.
  • Sledujte mou facebookovou stránku Nebeska Creative Studio nebo stránku skupinky Z JEDNOHO KLUBÍČKA.

  • Každý měsíc obdrží 3 vylosovaní klubíčko jako dárek. Vylosovaní budou zveřejněni na facebookové stránky vždy na začátku měsíce za měsíc předchozí
  • Vylosovaný mě musí po zveřejnění kontaktovat, sdělit adresu a kontakty pro zaslání klubíčka a to do 15. dne daného měsíce  
  • Klubíčko je zasíláno zdarma v rámci České republiky a Slovenska
  • Výherce musí po obdržení klubíčka odtajnit klubíčko, které získal a zveřejnit výrobek, který z klubíčka vytvořil 
  • Výrobek musí být zveřejněn do 6 měsíců od obdržení klubíčka

Těším se na všechny vaše reakce a komentáře, vždy mě svými reakcemi potěšíte a uděláte radost!

Nezapomeňte sledovat moji facebookovou stránku nebo skupinku Z JEDNOHO KLUBÍČKA, kde zjistíte, kdo dostane dáreček, klubíčko na vyzkoušení.

Zde https://www.facebook.com/nebeskacreative​

 

SPOLEČNÉ HÁČKOVÁNÍ - SETKÁNÍ McHÁČEK

Stejně jako v předchozích měsíc a už pravidelně pokračovalo setkání háčkařek a pletařek, setkání skupinky McHáček. Už se z našich setkání stala taková tradice a máme prima partu. Moc se mi líbily čtyřlístky, které háčkovala Míša - čtyřlístky pro radost, jen tak třeba když potkáte někoho milého a chcete ho potěšit. Tentokrát se holky chlubily hlavně šátky - a já také! Další setkání je plánované na polovinu dubna, termín dám vědět na mé facebook stránce, budu ráda, když se přidáte a užijeme si setkání společně. 

 

NOVÁ VIDEA ZVEŘEJNĚNÁ V BŘEZNU:

 

OBLÍBENÉ NÁVODY 

V březnu jste se pustily do háčkování na Velikonoce a tak nejoblíbenější návod se stala Háčkovaná kuřátka:

A stále mezi vám vede háčkovaný jednoduchý nákrčník pro úplné začátečníky. Jsem ráda, že se vám návod líbí - nákrčníky jsou moje srdcovka. Váš oblíbený návod na nákrčník: 

Mezi nejsledovanější návody se zařadila i tato videa: 

 

 

JAKÉ PŘÍZE SI TENTO MĚSÍC UKAZUJEME?

Zde jsou odkazy na příze, které si ukážeme:

Dolly Ombre
1 klubíčko: 250 g / 875 m / 100 % mikroakryl / samovzorovací
Jemná lesklá příze barvená postupně ve větším rozsahu od světlého po tmavší odstín. Vhodná na halenky, topy, velké šátky a letní tuniky. Využijete ji jak pro háčkování, tak i pro pletení.
https://www.vlnika.cz/z24696-prize-dolly-ombre

Rasty
1 klubíčko: 100 g / 245 m / 100 % polyakryl / samovzorovací
Luxusní příze z jemného polyakrylu, ve které se decentně střídají melírované odstíny ladících barev. Střední síla příze umožňuje pletení i háčkování svetříků, tunik apod.., ale i čepic a šál.
https://www.vlnika.cz/z19910-prize-rasty

Natural Cotton Air

1 klubíčko: 100 g / 300 m / 100 % bavlna / klasická letní příze
Jemná bavlněná příze řetízkového charakteru, která je ideální pro háčkování i pletení letních modelů a dekorací, např. vánoční nebo velikonoční ozdoby. 
NÁVIN NA KLUBÍČKU JE 300 METRŮ !!!!

https://www.vlnika.cz/z24844-prize-natural-cotton-air

 

 

Diva Fine

1 klubíčko: 100 g / 650 m / 100 % polyakryal / klasická letní příze 

Jemnější verze lesklé akrylové příze DIVA v jednobarevném provedení, určená k pletení a háčkování letních modelů.

https://www.vlnika.cz/z24793-prize-diva-fine

 

 

Papatya Cake Silver

1 klubíčko: 150 g / 540 m / 95 % akryl + 5 % polyester

Akrylová příze s lurexovým vláknem v krásných barevných kombinacích a oblíbeném balení "cake". Vhodná k pletení originálních šátků, svetrů, kabátků,....
Zhotovené výrobky působí elegantním dojmem.

https://www.vlnika.cz/z21871-prize-papatya-cake-silver

Flora Cake

1 klubíčko: 250 m / 900 m / 60 % bavlna + 40 % polyester / letní klasická příze

Duhová klubíčka v zajímavých barevných kombinacích z recyklované bavlněné příze s velkým návinem. Dá se použít k pletení i háčkování velkých šátků, šál svetříků, kabátků apod.

https://www.vlnika.cz/z19069-prize-flora-cake

 

Rainbow Spago

1 klubíčko: 250 g / 1000 m / 45% akryl + 55% bavlna 

Příze v pestré paletě jemně sladěných barev v postupném tónování. Vlákno je složeno ze 4 nitek ve složení bavlny a akrylu. Uháčkujete z ní velmi originální modely - šátky, šály, čepice,šaty nebo svetříky. Vyniká především velkým návinem 1000 metrů.
https://www.vlnika.cz/z20256-prize-rainbow-spago

 

Christie

1 klubíčko: 150 g / 630 m / 95 % bavlna + 5 % polyester

Pestrá paleta barev, jemně sladěných v postupném tónovaní, to je příze Christie. Vlákno je složeno ze 4 nitek v příjemném složení bavlny a polyesteru. Uháčkujete z ní velmi originální modely, ať už módní šátky, šály, čepice nebo svetříky. Z 1 klubka zhotovíte veliký šátek, ze 4 klubek svetřík. Je vhodná zejména pro háčkování.

https://www.vlnika.cz/z15037-prize-christie

 

Sharee

1 klubíčko: 100g / 88 m / 90 % akryl + 10% polyester

https://www.vlnika.cz/z2200-prize-sharee

 

 

A pořád je tu tolik báječných klubíček, které bych ráda vyzkoušela!
Tak zase příště... Budu se těšit za měsíc s další reportáží.

 

Nemáte nyní čas sledovat video reportáž
Připněte si článek na vaši nástěnku na Pinterestu a vraťte se k ní později.


O klubíčka si můžete psát celý měsíc!

A během následujících týdnů se s prezentovanými přízemi budete setkávat v mých video návodech. 

Mám od vás ještě několik dalších témat, o které jste si psali, že by vás zajímaly a postupně zařadím do návodů. Pokud byste měli jakékoliv nápady a doporučení, neváhejte a určitě mi zase napište!

 

pin-it-for-later-logo-1.jpeg

11.jpg

 

MÁTE OTÁZKY? BUĎME V KONTAKTU - PŘIDEJTE SE K MOJÍ Facebook Skupince!

Doufám, že jsou pro vás články v mém blogu užitečné. Pokud máte jakékoliv další doplňující otázky, připomínky nebo komentáře, neváhejte se připojit k mé skupince na FACEBOOK. Tato skupinka je vytvořená ke sdílení příspěvků, obrázků, fotografií, pokládání otázek, vkládání komentářů a myslím, že si tak můžeme všichni vzájemně pomoci, pokud si nevíme rady. 

A co nás čeká dál? 

Uložte si tento návod. Připněte si návod na vaši nástěnku na Pinterestu a můžete se k němu kdykoliv vrátit. 

Ponechte komentář: Velice si vážím vaší zpětné vazby a každý komentář mě potěší. Napište mi, jak se vám návod a video návod líbil. 

Sdílejte příspěvek na sociálních sítích Instagram a Facebook: Pokud si uháčkujete projekt podle mého návodu, nezapomeňte se pochlubit vaším dílem a sdílet s ostatními, označte váš příspěvek tagem @sonanebeska.

Moc se těším, až mi ukážete, jak se vám háčkování povedlo! 

Zajímají vás další podobná videa? Nestihli jste předchozí reportáže z obchodu? Chcete načerpat inspiraci a podívat se na nová klubíčka? Zde je pro vás připravený playlist, kde si jistě vyberete! 

Háčkovaní - tipy, inspirace, soutěže a zábava

Přemýšlíte už jaké šaty na léto? Možná vás zaujme některý těchto návodů  ❤️

Zajímají vás další návody ZDARMA? Co třeba návody na PONČA A KARDIGANY?
V mé kolekci háčkovaných návodů naleznete tyto návody zdarma a doplněné video návody. Podívejte se na tyto oblíbené:

Hodit by se také mohly návody na háčkované čelenky a čepice.

 

♥♥♥

Přeji vám příjemné háčkování a budu ráda, pokud mi dáte vědět, jak se vám dílo vydařilo. Budu také ráda za každou vaši zpětnou vazbu ♥

Líbil se vám tento příspěvek a návod? Nezapomeňte jej lajkovat a sdílet svoji radost na sociálních sítích mezi svými přáteli a jako poděkování pro mě, tím mi i umožníte dále připravovat nové projekty a návody pro vás všechny.

Neváhejte se přihlásit k odběru dalších video návodů nebo se přidat do naší party na facebookuinstagramu či pinterestu. Budete mít stále aktuální přehled a informace, co nového připravuji a neujde vám žádný z mých nápadů a návodů.

V případě jakých dotazů k návodu jsem vám k dispozici. Návody zde uvedené jsou autorské, prosím používejte je jen pro vlastní potřeby. Návod a velikost je zpracován pro výše uvedenou konkrétní přízi a vybraný háček a také pro můj způsob háčkování. V případě, že použijete jinou přízi či háček, nezapomeňte, že velikost a výsledek se může lišit, každá máme svůj způsob háčkování, držení háčku a utahování. 

Ještě jednou děkuji za pozornost, za váš čas a přízeň a budu se těšit u mých dalších příspěvků.

♥♥♥